FAURECIA SLOVAKIA, S.R.O.

Event marketing/Prieskum trhu/Public Relations/Tréningy a školenia

PREMIUM ATTITUDE CAR - KONCEPT BUDÚCNOSTI

Spoločnosť Faurecia je významným hráčom v globálnom automobilovom priemysle a preferovaným partnerom najväčších svetových automobiliek. Špecializuje na výrobu vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel.

Naša agentúra dostala dôveru po prvýkrát naživo, predstaviť slovenskej odbornej a novinárskej verejnosti auto budúcnosti - Premium Attitude Car. Základnou myšlienkou celého konceptu bolo zjednotiť inteligentný produktový dizajn, vynikajúce prevedenie a vášeň pre detail, ktorý ocenia aj najnáročnejší zákazníci. Pre svoj koncept Premium Attitude si Faurecia zvolila automobil Tatra 603, ktorý má v bývalom Československu bohatú históriu.

 

TECHNICKÁ DOKONALOSŤ - AUTOMOBILOVÁ VÁŠEŇ

To je Faurecia. Spoločnosť, ktorej základným poslaním je rozvíjať bezpečnosť, životné prostredie, komfort a pohodlie, dizajn i skutočnú kvalitu. Počas deviatich rokov sme pre spoločnosť pracovali v oblasti PR aktivít (tlačová konferencia, tlačové správy, výstavníctvo), komplexného event marketingu, ale i v oblasti tréningov, školení a prieskumu trhu.

Píšte nám

PíšTE NáM

Volajte nám

+421 902 897 307

VOLAJTE NáM